25 lat w centrum Warszawy - 25 lat doświadczenia - 25 lat zadowolenia Klientów

skup złota

Skup biżuterii

Mamy przyjemność zaoferować Państwu także renowacje starej biżuterii wykonywanej przez wysokiej klasy specjalistów w branży jubilerskiej. Podejmiemy się najbardziej skomplikowanych napraw uzupełnień, brakujących kamieni szlachetnych i dorobienia brakujących elementów. Chcemy również dodać, że nasz mistrz sztuki jubilerskiej pracował w najsłynniejszej na świecie francuskiej manufakturze jubilerskiej.

Prowadzimy skup, sprzedaż, renowację i naprawę biżuterii światowych marek takich jak: Cartier, Tiffany, Piaget, Bulgari, Chopard czy Van Cleef & Arpels.

Oferowany przez nas skup biżuterii za gotówkę w Warszawie to szansa na pozyskanie szybkiej oraz pewnej gotówki, a także pozbycie się niepotrzebnych bibelotów. Nieużywane przedmioty mogą Państwo sprzedać, korzystając z usługi naszego Lombardu. Skupujemy biżuterię nową, używaną, ale także lekko zniszczoną. To idealny sposób na szybką transakcję i zastrzyk pewnej gotówki dla Państwa. Nasza firma działa w samym centrum Warszawy, dzięki czemu bez problemu do nas Państwo traficie.

Każdy kto szuka oryginalnej biżuterii w niższej cenie rynkowej, koniecznie powinien nas odwiedzić. Posiadamy duży wybór niepowtarzalnej biżuterii ze złota. Zapraszamy również pary planujące ślub, które chciałyby z tej wyjątkowej okazji zamówić ręcznie robione obrączki z najlepszej jakości złota lub starej biżuterii.

Działamy na rynku ponad 25 lat, co zaowocowało ogromnym zaufaniem wśród stałych, a także nowych Klientów, którzy trafiają do naszej firmy, a następnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Dbamy o dobro każdego Klienta, zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę na każdym etapie transakcji. Zawsze staramy się spostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.